B

Chrzciny (przyjęcia)

lokal na chrzciny

Chrzciny to szczególnie ważne rodzinne święto. Dawniej tego typu przyjęcia urządzano w domach, w gronie najbliższych osób. Dziś jednak coraz więcej osób poszukuje restauracji na chrzciny. Dzięki temu możemy bez stresu zająć się przygotowaniami do uroczystości, nie martwiąc się o kulinarną stronę całego przedsięwzięcia. 

Wybierając lokal na chrzciny, warto zwrócić uwagę na to, aby był on przede wszystkim wygodny dla mamy i dziecka oraz by bez problemu pomieścił wszystkich gości. Mała, kameralna restauracja dobrze sprawdzi się w przypadku przyjęcia w wąskim gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół. Jeżeli natomiast chcemy świętować w bardziej huczny sposób, trzeba już rozejrzeć się za większą salą na chrzciny. 

Restauracja należy do najbardziej pożądanych lokali na chrzciny, ze względu na komfort i pełną obsługę, obejmującą m.in.:

  • przygotowanie sali,
  • ułożenie menu i przygotowanie dań,
  • profesjonalna obsługa kelnerska podczas imprezy. 

Poza tym, jeżeli planujemy dłuższe przyjęcie, możemy wynająć również pokój hotelowy, w którym dziecko będzie mogło spokojnie się zdrzemnąć pod opieką któregoś z rodziców. 

Jednak nawet efektownie udekorowana sala to jeszcze nie wszystko – liczy się również to, co mamy na stołach. Jak zatem wybrać dania na chrzciny? Dużym powodzeniem cieszy się w tym wypadku tradycyjna polska kuchnia i potrawy, które najbardziej kojarzą nam się z klimatem rodzinnego domu. Nie zabraknie także wspaniałego tortu, chociaż główny bohater uroczystości raczej nie będzie jeszcze mógł samodzielnie zdmuchnąć świeczek. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  ul. Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter