B

Bale (sala balowa)

bale urodzinowe

Wspaniałe dworskie bale zdarzają się nie tylko w królewskich pałacach – organizujemy je także w Hotelu Łokietek. Gwarantujemy szampańską zabawę w eleganckim wnętrzu. Okazji do ucztowania jest mnóstwo, w ciągu całego roku. Do najbardziej hucznych przyjęć należą bale sylwestrowe i bale karnawałowe. Sylwester w hotelu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą powitać nowy rok w doborowym towarzystwie, przy akompaniamencie dobrej muzyki i stole zastawionym najlepszymi przysmakami.

Po godnym rozpoczęciu nowego roku warto kontynuować zabawę na balu karnawałowym. Zamiast narzekać na zimową pluchę i mróz albo zazdrościć Brazylijczykom karnawału w Rio, lepiej ubrać się w zjawiskową kreację i ruszać na bal. Wyśmienita zabawa do białego rana nastroi nas pozytywnie na cały rok, aż do następnego karnawału.

Oczywiście nie tylko początek roku daje nam sposobność do dobrej zabawy. Okazją nie do przegapienia są także Andrzejki – to chyba najpopularniejsze imieniny w Polsce, świętowane nawet przez tych, którzy osobiście nie znają żadnego Andrzeja. W ten magiczny wieczór zapraszamy również do naszego hotelu na bal andrzejkowy. Nie zabraknie szalonych tańców, dobrych wróżb i odczytywania przyszłości podczas tradycyjnego lania wosku.

Skoro już „balujemy” z okazji imienin, to w podobny sposób możemy obchodzić również urodziny. Bale urodzinowe to nieszablonowy sposób na organizację urodzin oraz ciekawa alternatywa dla imprezy klubowej czy przyjęcia urodzinowego we własnych czterech kątach. Szczególną motywacją do organizacji balu urodzinowego, z wytwornym tortem, zespołem muzycznym i innymi atrakcjami, jest okrągły jubileusz, np. 30, 50 czy nawet 80 urodziny. Pozostaje zatem tylko zakrzyknąć: Niech żyje bal!

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     reception int. 100
restaurant int. 149

Occasional parties

En Donec mollis vitae arcu in scelerisque. Duis pharetra felis massa, ac rutrum quam laoreet mattis. Curabitur viverra ante nec felis scelerisque, vitae fermentum nunc tristique. Morbi nulla lorem, ullamcorper ac leo in, interdum dictum ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sagittis viverra tincidunt. Mauris eget justo consequat, accumsan ipsum eget, finibus augue.

Newsletter