" >
B

Bale (sala balowa)

bale urodzinowe

Wspaniałe dworskie bale zdarzają się nie tylko w królewskich pałacach – organizujemy je także w Hotelu Łokietek. Gwarantujemy szampańską zabawę w eleganckim wnętrzu. Okazji do ucztowania jest mnóstwo, w ciągu całego roku. Do najbardziej hucznych przyjęć należą bale sylwestrowe i bale karnawałowe. Sylwester w hotelu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą powitać nowy rok w doborowym towarzystwie, przy akompaniamencie dobrej muzyki i stole zastawionym najlepszymi przysmakami.

Po godnym rozpoczęciu nowego roku warto kontynuować zabawę na balu karnawałowym. Zamiast narzekać na zimową pluchę i mróz albo zazdrościć Brazylijczykom karnawału w Rio, lepiej ubrać się w zjawiskową kreację i ruszać na bal. Wyśmienita zabawa do białego rana nastroi nas pozytywnie na cały rok, aż do następnego karnawału.

Oczywiście nie tylko początek roku daje nam sposobność do dobrej zabawy. Okazją nie do przegapienia są także Andrzejki – to chyba najpopularniejsze imieniny w Polsce, świętowane nawet przez tych, którzy osobiście nie znają żadnego Andrzeja. W ten magiczny wieczór zapraszamy również do naszego hotelu na bal andrzejkowy. Nie zabraknie szalonych tańców, dobrych wróżb i odczytywania przyszłości podczas tradycyjnego lania wosku.

Skoro już „balujemy” z okazji imienin, to w podobny sposób możemy obchodzić również urodziny. Bale urodzinowe to nieszablonowy sposób na organizację urodzin oraz ciekawa alternatywa dla imprezy klubowej czy przyjęcia urodzinowego we własnych czterech kątach. Szczególną motywacją do organizacji balu urodzinowego, z wytwornym tortem, zespołem muzycznym i innymi atrakcjami, jest okrągły jubileusz, np. 30, 50 czy nawet 80 urodziny. Pozostaje zatem tylko zakrzyknąć: Niech żyje bal!

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter