" >
B

Stypy (przyjęcia pogrzebowe)

przyjęcia pogrzebowePrzyjęcia pogrzebowe z pewnością nie należą do najbardziej wyczekiwanych. Kiedy jednak stajemy przed koniecznością organizacji stypy, warto zadbać o kilka rzeczy, dzięki którym sami żałobnicy będą mogli skupić się na pożegnaniu zmarłego, zamiast zajmować się przyziemnymi sprawami. Lokal na stypę powinien charakteryzować się zatem:

  • dobrze przygotowaną obsługą,
  • precyzyjnie skomponowanym menu,
  • odpowiednim nastrojem, który nie zakłóca powagi żałoby.

W Hotelu Łokietek wynajmujemy również sale na stypy, z pełną obsługą cateringową. Potrawy przygotowywane w naszej restauracji zaspokoją zróżnicowane gusta i wymagających smakoszy. Wykwalifikowana załoga kelnerska dba o stosowne zachowanie, naznaczone nie tylko profesjonalizmem, ale również życzliwością. 

Wynajęcie lokalu na stypę w Hotelu Łokietek jest gwarancją spokojnego i godnego przeżycia tych trudnych chwil, w których żegnamy i wspominamy bliskie osoby. To również znakomita opcja dla tych, którzy na pogrzeb przyjeżdżają z daleka, ponieważ mogą zatrzymać się w hotelu na nocleg i bezpiecznie wrócić do domu następnego dnia. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter