B

Stypy (przyjęcia pogrzebowe)

przyjęcia pogrzebowePrzyjęcia pogrzebowe z pewnością nie należą do najbardziej wyczekiwanych. Kiedy jednak stajemy przed koniecznością organizacji stypy, warto zadbać o kilka rzeczy, dzięki którym sami żałobnicy będą mogli skupić się na pożegnaniu zmarłego, zamiast zajmować się przyziemnymi sprawami. Lokal na stypę powinien charakteryzować się zatem:

  • dobrze przygotowaną obsługą,
  • precyzyjnie skomponowanym menu,
  • odpowiednim nastrojem, który nie zakłóca powagi żałoby.

W Hotelu Łokietek wynajmujemy również sale na stypy, z pełną obsługą cateringową. Potrawy przygotowywane w naszej restauracji zaspokoją zróżnicowane gusta i wymagających smakoszy. Wykwalifikowana załoga kelnerska dba o stosowne zachowanie, naznaczone nie tylko profesjonalizmem, ale również życzliwością. 

Wynajęcie lokalu na stypę w Hotelu Łokietek jest gwarancją spokojnego i godnego przeżycia tych trudnych chwil, w których żegnamy i wspominamy bliskie osoby. To również znakomita opcja dla tych, którzy na pogrzeb przyjeżdżają z daleka, ponieważ mogą zatrzymać się w hotelu na nocleg i bezpiecznie wrócić do domu następnego dnia. 

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     reception int. 100
restaurant int. 149

Occasional parties

En Donec mollis vitae arcu in scelerisque. Duis pharetra felis massa, ac rutrum quam laoreet mattis. Curabitur viverra ante nec felis scelerisque, vitae fermentum nunc tristique. Morbi nulla lorem, ullamcorper ac leo in, interdum dictum ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sagittis viverra tincidunt. Mauris eget justo consequat, accumsan ipsum eget, finibus augue.

Newsletter