" >
B

Noclegi okolice Krakowa (Olkusz, Ojców, Czajowice)

Oferujemy noclegi na każdą kieszeń. Szukasz noclegu w okolicach Krakowa, Olkusza lub Ojcowa? Zapraszamy Cię na spokojną noc i odpoczynek w naszym 3-gwiazdkowym hotelu w Czajowicach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz Internet z którego mogą Państwo korzystać zupełnie bezpłatnie. Noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych.

W naszej ofercie posiadamy również 4 luksusowe apartamenty typu Junior Suite. W cenę noclegu może być wliczone również śniadanie które podawane jest w formie szwedzkiego stołu, które serwujemy w zestawach odpowiadających indywidualnym gustom naszych Klientów. Najnowsza technologia sprawia, że w razie konieczności, z łatwością możemy pracować będąc daleko od domu i pozostawać w łączności z całym światem.

Nie ważne czy jesteś w interesach czy przyjechałeś się zrelaksować, nasze przestronne pokoje zapewniają wszystko, abyś mógł się odprężyć.

Jeśli chcesz zarezerwować pokój na nocleg w naszym *** hotelu, nie zwlekaj, dzwoń.

Śniadanie dla gości z zewnątrz: 35 PLN

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do 12:00. W naszej restauracji śniadania w formie szwedzkiego stołu serwowane są od godz. 7:00 do 11:00 (niedziela 8:00-11:00).

W Święta Bożego Narodzenia (Wigilia, Boże Narodzenie, Drugi Dzień Świąt), Sylwestra, Nowy Rok oraz w Święta Wielkanocne (Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny), weekend majowy, cena każdego pokoju wzrasta o 10zł od osoby.

Podane ceny są cenami brutto i obejmują: nocleg w pokoju z łazienką, parking, TV, internet, możliwość wypożyczenia książki w recepcji, możliwość gry w tenisa stołowego.

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter