" >
B

Wesela (przyjęcia weselne)

sala weselnaŚlub i wesele to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu – warto zatem zadbać o to, aby przebiegało bez zakłóceń i w jak najlepszej atmosferze. Sala weselna to pierwsza rzecz, o jakiej zazwyczaj myśli para młoda, ustalając termin ślubu – rezerwacji lokalu na wesele trzeba niekiedy dokonywać nawet z 1,5-rocznym wyprzedzeniem. Pary, które nie mają zbyt wiele czasu na sprawy organizacyjne, mogą powierzyć przygotowania konsultantom ślubnym, zajmującym się m.in. wynajęciem domu weselnego. 

Poszukując sali weselnej, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wielkość i porównać to z liczbą gości, których chcemy zaprosić, aby po rozstawieniu stołów nie zabrakło parkietu do tańca. Jeżeli planujemy mniejsze przyjęcie weselne czy obiad weselny dla najbliższej rodziny, warto skorzystać z oferty hotelowej restauracji. 

Restauracje organizujące wesela dobrze wiedzą, jak ważna jest profesjonalna obsługa i dobry szef kuchni. W Hotelu Łokietek weselne menu jest ustalane z klientami i dopracowywane do perfekcji, aby wszystkie dania stanowiły spójną, a zarazem różnorodną kompozycję, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

Na wesele często zaprasza się gości z odległych zakątków kraju i świata – i w takich sytuacjach wynajęcie sali weselnej w hotelu jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, ponieważ od razu możemy zapewnić im nocleg. Elegancki apartament czeka także na nowożeńców, którzy po hucznej weselnej zabawie i emocjach związanych ze ślubem zasługują na odrobinę luksusu i wyjątkową noc poślubną. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter