" >
B

Bankiety (sala bankietowa)

sala bankietowaOrganizacja bankietu to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik: zarówno starannie skomponowane menu, jak i elegancki wystrój sali bankietowej. Jeżeli zatem chcemy wywrzeć odpowiednie wrażenie na naszych gościach i sprawić, by naprawdę dobrze się bawili, kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego miejsca z profesjonalną obsługą. 

W Hotelu Łokietek znajdą Państwo idealną salę na bankiet, przystosowaną zarówno do bankietów stojących w stylu angielskim, jak również bardziej formalnych – „zasiadanych”. Bankiet angielski, w klimacie cocktail party, to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku uroczystych spotkań biznesowych. Przyjemna, koktajlowa atmosfera, w której możemy przechadzać się swobodnie po sali bankietowej z lampką wina w dłoni, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, które później zaprocentują w postaci intratnych kontraktów czy atrakcyjnych warunków współpracy biznesowej. 

Wystawne bankiety nie zawsze jednak mają charakter oficjalny czy biznesowy – równie dobrze możemy urządzić prywatny bankiet, dla rodziny lub grona bliskich przyjaciół. Okazją do takiego przyjęcia mogą być urodziny czy imieniny, rodzinny jubileusz (np. okrągła rocznica ślubu), zaręczyny lub świętowanie dużego sukcesu, jak np. obrona doktoratu. 

Dobry bankiet to przede wszystkim wytworne przekąski, podane z klasą. Dlatego organizacja bankietu zaczyna się od stworzenia jadłospisu i wyboru załogi kelnerskiej, przygotowanej do obsługi tego typu imprez. Dużą wagę przykładamy również do zagospodarowania przestrzeni sali bankietowej, tak aby była ona w pełni dostosowana do charakteru bankietu. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter