B

Bankiety (sala bankietowa)

sala bankietowaOrganizacja bankietu to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik: zarówno starannie skomponowane menu, jak i elegancki wystrój sali bankietowej. Jeżeli zatem chcemy wywrzeć odpowiednie wrażenie na naszych gościach i sprawić, by naprawdę dobrze się bawili, kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego miejsca z profesjonalną obsługą. 

W Hotelu Łokietek znajdą Państwo idealną salę na bankiet, przystosowaną zarówno do bankietów stojących w stylu angielskim, jak również bardziej formalnych – „zasiadanych”. Bankiet angielski, w klimacie cocktail party, to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku uroczystych spotkań biznesowych. Przyjemna, koktajlowa atmosfera, w której możemy przechadzać się swobodnie po sali bankietowej z lampką wina w dłoni, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, które później zaprocentują w postaci intratnych kontraktów czy atrakcyjnych warunków współpracy biznesowej. 

Wystawne bankiety nie zawsze jednak mają charakter oficjalny czy biznesowy – równie dobrze możemy urządzić prywatny bankiet, dla rodziny lub grona bliskich przyjaciół. Okazją do takiego przyjęcia mogą być urodziny czy imieniny, rodzinny jubileusz (np. okrągła rocznica ślubu), zaręczyny lub świętowanie dużego sukcesu, jak np. obrona doktoratu. 

Dobry bankiet to przede wszystkim wytworne przekąski, podane z klasą. Dlatego organizacja bankietu zaczyna się od stworzenia jadłospisu i wyboru załogi kelnerskiej, przygotowanej do obsługi tego typu imprez. Dużą wagę przykładamy również do zagospodarowania przestrzeni sali bankietowej, tak aby była ona w pełni dostosowana do charakteru bankietu. 

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     reception int. 100
restaurant int. 149

Occasional parties

En Donec mollis vitae arcu in scelerisque. Duis pharetra felis massa, ac rutrum quam laoreet mattis. Curabitur viverra ante nec felis scelerisque, vitae fermentum nunc tristique. Morbi nulla lorem, ullamcorper ac leo in, interdum dictum ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sagittis viverra tincidunt. Mauris eget justo consequat, accumsan ipsum eget, finibus augue.

Newsletter