B

Imprezy firmowe

imprezy firmoweImprezy integracyjne i przyjęcia firmowe z różnych okazji to dla wielu pracowników najbardziej wyczekiwane wydarzenia w życiu firmy. Dla pracodawców taka impreza jest sposobem na wzmocnienie relacji oraz większe utożsamianie się pracowników z marką. Poszukując lokalu na imprezę integracyjną, warto skorzystać z oferty naszego hotelu. Malownicze położenie w otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego pozwala znakomicie się zrelaksować i odetchnąć od codziennego zgiełku, by później wrócić do pracy z większym entuzjazmem i świeżą dawką kreatywności.

Hotel Łokietek to również  idealne miejsce na imprezę firmową o charakterze biznesowym, np. wykwintny bankiet mający na celu pozyskanie nowych kontrahentów lub budowanie wizerunku marki, czy też bal charytatywny wpisujący się w działania CSR. We wspaniałych okolicznościach przyrody i przy wybornych przekąskach nawet negocjacje stają się prostsze. 

Oprócz eleganckiej sali bankietowej i komfortowych pokoi oferujemy także pomoc w organizacji imprezy firmowej, polegającą m.in. na:

  • ustaleniu odpowiedniego menu, 
  • przygotowaniu smakowitych dań i przystawek,
  • zapewnieniu profesjonalnej obsługi podczas przyjęcia firmowego.

W hotelowej restauracji możemy zorganizować również firmowe przyjęcia okolicznościowe – czyli tradycyjne „śledziki” i „jajeczka wielkanocne”. Dokładamy wszelkich starań, aby tego typu imprezom zawsze towarzyszyła przyjemna, życzliwa atmosfera, która pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, zarówno w oczach pracowników, jak i klientów. 

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     reception int. 100
restaurant int. 149

Occasional parties

En Donec mollis vitae arcu in scelerisque. Duis pharetra felis massa, ac rutrum quam laoreet mattis. Curabitur viverra ante nec felis scelerisque, vitae fermentum nunc tristique. Morbi nulla lorem, ullamcorper ac leo in, interdum dictum ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sagittis viverra tincidunt. Mauris eget justo consequat, accumsan ipsum eget, finibus augue.

Newsletter