" >
B

Imprezy firmowe

imprezy firmoweImprezy integracyjne i przyjęcia firmowe z różnych okazji to dla wielu pracowników najbardziej wyczekiwane wydarzenia w życiu firmy. Dla pracodawców taka impreza jest sposobem na wzmocnienie relacji oraz większe utożsamianie się pracowników z marką. Poszukując lokalu na imprezę integracyjną, warto skorzystać z oferty naszego hotelu. Malownicze położenie w otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego pozwala znakomicie się zrelaksować i odetchnąć od codziennego zgiełku, by później wrócić do pracy z większym entuzjazmem i świeżą dawką kreatywności.

Hotel Łokietek to również  idealne miejsce na imprezę firmową o charakterze biznesowym, np. wykwintny bankiet mający na celu pozyskanie nowych kontrahentów lub budowanie wizerunku marki, czy też bal charytatywny wpisujący się w działania CSR. We wspaniałych okolicznościach przyrody i przy wybornych przekąskach nawet negocjacje stają się prostsze. 

Oprócz eleganckiej sali bankietowej i komfortowych pokoi oferujemy także pomoc w organizacji imprezy firmowej, polegającą m.in. na:

  • ustaleniu odpowiedniego menu, 
  • przygotowaniu smakowitych dań i przystawek,
  • zapewnieniu profesjonalnej obsługi podczas przyjęcia firmowego.

W hotelowej restauracji możemy zorganizować również firmowe przyjęcia okolicznościowe – czyli tradycyjne „śledziki” i „jajeczka wielkanocne”. Dokładamy wszelkich starań, aby tego typu imprezom zawsze towarzyszyła przyjemna, życzliwa atmosfera, która pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, zarówno w oczach pracowników, jak i klientów. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter