B

Komunie (przyjęcia komunijne)

przyjęcia komunijnePrzyjęcia komunijne organizowane w domach należą już dziś do rzadkości. Rodzicom zależy na tym, aby jak najlepiej uczcić tak ważny dzień w życiu ich dziecka i zazwyczaj z dość dużym wyprzedzeniem zaczynają poszukiwać najodpowiedniejszego lokalu na komunię, z pełną obsługą cateringową. Takie rozwiązanie umożliwia nam skupienie się na innych, istotnych aspektach tego dnia. 

Sala na komunię powinna być przede wszystkim swoją powierzchnią odpowiadać liczbie zaproszonych gości: jeżeli planujemy duże przyjęcie komunijne dla całej rodziny i bliskich przyjaciół, warto zadbać o odpowiednią przestrzeń, w której wszyscy będą czuć się komfortowo – zarówno dorośli, jak i dzieci. Ważny jest również wystrój restauracji na komunię: dbamy o to, aby podkreślał on wyjątkowy charakter przyjęcia, a także by był gustowny i przyjemny dla oka. 

Restauracja na komunię w Hotelu Łokietek to:

  • gwarancja dobrej atmosfery,
  • profesjonalna obsługa,
  • prawdziwie niebiańskie rozkosze dla podniebienia. 

Wspólnie z rodzicami głównego bohatera tej uroczystości ustalamy menu, uwzględniając także oddzielny jadłospis dla najmłodszych biesiadników. Na tego typu przyjęciach często królują tradycyjne, domowe potrawy, jednak możemy zaoferować również bardziej egzotyczne specjały z kuchni świata lub oryginalne autorskie dania. 

Wynajęcie sali na komunię w hotelu to również idealna opcja, jeżeli niektórzy z zaproszonych gości przyjeżdżają z daleka – mogą od razu wynająć pokój hotelowy i nie spieszyć się z powrotem do domu. 

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
  Ojcowska 126   icon_phone.png 12-397 22 21 / 12 -397 22 22
  32-089 Czajowice     reception int. 100
restaurant int. 149

Occasional parties

En Donec mollis vitae arcu in scelerisque. Duis pharetra felis massa, ac rutrum quam laoreet mattis. Curabitur viverra ante nec felis scelerisque, vitae fermentum nunc tristique. Morbi nulla lorem, ullamcorper ac leo in, interdum dictum ligula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sagittis viverra tincidunt. Mauris eget justo consequat, accumsan ipsum eget, finibus augue.

Newsletter