" >
B

Komunie (przyjęcia komunijne)

przyjęcia komunijnePrzyjęcia komunijne organizowane w domach należą już dziś do rzadkości. Rodzicom zależy na tym, aby jak najlepiej uczcić tak ważny dzień w życiu ich dziecka i zazwyczaj z dość dużym wyprzedzeniem zaczynają poszukiwać najodpowiedniejszego lokalu na komunię, z pełną obsługą cateringową. Takie rozwiązanie umożliwia nam skupienie się na innych, istotnych aspektach tego dnia. 

Sala na komunię powinna być przede wszystkim swoją powierzchnią odpowiadać liczbie zaproszonych gości: jeżeli planujemy duże przyjęcie komunijne dla całej rodziny i bliskich przyjaciół, warto zadbać o odpowiednią przestrzeń, w której wszyscy będą czuć się komfortowo – zarówno dorośli, jak i dzieci. Ważny jest również wystrój restauracji na komunię: dbamy o to, aby podkreślał on wyjątkowy charakter przyjęcia, a także by był gustowny i przyjemny dla oka. 

Restauracja na komunię w Hotelu Łokietek to:

  • gwarancja dobrej atmosfery,
  • profesjonalna obsługa,
  • prawdziwie niebiańskie rozkosze dla podniebienia. 

Wspólnie z rodzicami głównego bohatera tej uroczystości ustalamy menu, uwzględniając także oddzielny jadłospis dla najmłodszych biesiadników. Na tego typu przyjęciach często królują tradycyjne, domowe potrawy, jednak możemy zaoferować również bardziej egzotyczne specjały z kuchni świata lub oryginalne autorskie dania. 

Wynajęcie sali na komunię w hotelu to również idealna opcja, jeżeli niektórzy z zaproszonych gości przyjeżdżają z daleka – mogą od razu wynająć pokój hotelowy i nie spieszyć się z powrotem do domu. 

Imprezy okolicznościowe

więcej

Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe). Nasza oferta jest elastyczna i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości.

Kontakt

icon_home.png Hotel Łokietek   icon_email.png recepcja@hotel-lokietek.pl
 

ul. Ojcowska 126

32-089 Czajowice

  icon_phone.png

+48 12 397 22 21 

+48 12 397 22 22

        recepcja wew. 100
restauracja wew. 149

Newsletter